logo

Seebi valmistamise õpitoad

Aastate jooksul oleme seebi valmistamist õpetanud paljudele inimestele. Tulge ja saage osa lõbusast ettevõtmisest meie sõbralikes õpitubades (vaadake galeriid). N.B. Vajalik on eelnev registreerumine!

1. Seebi valmistamise saladused

Sissejuhatav esitlus-õpituba seepide valmistamisest külmprotsessmeetodil. Tegemist on meetodiga, mida kasutame GoodKarma ökoseepide tootmisel. Osaledes õpitoas on sul võimalus kiigata meie ökoseebitööstuse telgitagustesse. See õpituba on informatiivne seebivalmistamise esitlus praktiliste teadmiste saamiseks. Palume eelnevalt registreeruda.Täiskasvanule 10 €, lapsele 5 €, kestus 90 minutit, minimaalselt 5 osalejale.


2. Seebipätside meisterdamise õpituba

Ole loov praktilises õpitoas! Täiuslik igas vanuses lastele! Valmistage unikaalne seep enda poolt valitud eeterlike õlide ja taimsete lisanditega ning võtke see endaga koju kaasa. Omale käte vahel unikaalse seebipätsi meisterdamine on nii lastele kui täiskasvanutele lõbus ja turvaline. Täiskasvanule/lapsele 10 € (hind sisaldab omatehtud seepi), kestus 60 minutit, minimaalselt 5 inimesele, hind väiksemale grupile on 50€. Palume eelnevalt registreeruda.